SDR0503-182JL
MFR.Part #
SDR0503-182JL
JLCPCB Part #
C2042893
Package
SMD,4.8x5mm
Description
1.8mH 15Ω 55mA 70mA ±5% SMD,4.8x5mm Power Inductors ROHS