SDR0503-122JL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0503-122JL
JLCPCB Part #
C1331204
Package
SMD,4.8x5mm
Description
1.2mH 12Ω 63mA 90mA ±5% SMD,4.8x5mm Power Inductors ROHS