SDR0503-152JL
MFR.Part #
SDR0503-152JL
JLCPCB Part #
C3223688
Package
SMD,5x4.8mm
Description
1.5mH 13Ω 59mA 72mA ±5% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS