SDR0403-100ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0403-100ML
JLCPCB Part #
C139477
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.15A 1.7A 10uH 180mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS