SRP0310-4R7K
MFR.Part #
SRP0310-4R7K
JLCPCB Part #
C1015943
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
1.8A 183mΩ 2.1A 4.7uH ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS