CR0805-FX-2213ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-2213ELF
JLCPCB Part #
C204312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS