CRM0603AFX-R680ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM0603AFX-R680ELF
JLCPCB Part #
C7115628
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS