RLH0912-220KL
MFR.Part #
RLH0912-220KL
JLCPCB Part #
C7343105
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
1.4A 22uH 86mΩ ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS