RL822-221K-RC
MFR.Part #
RL822-221K-RC
JLCPCB Part #
C1335058
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
220uH 380mA 680mΩ ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS