RLB0913-683K
MFR.Part #
RLB0913-683K
JLCPCB Part #
C1331375
Package
Plugin,D8.5xL12.5mm
Description
141.9Ω 20mA 45mA 68mH ±10% 插件,D8.5xL12.5mm Power Inductors ROHS