SRR1206-821KL
MFR.Part #
SRR1206-821KL
JLCPCB Part #
C1518015
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.7Ω 350mA 650mA 820uH ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS