RLB0913-123K
MFR.Part #
RLB0913-123K
JLCPCB Part #
C1336321
Package
Plugin,D8.5xL12.5mm
Description
12mH 22.03Ω 40mA 40mA ±10% 插件,D8.5xL12.5mm Power Inductors ROHS