SMLJ18CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ18CA-QH
JLCPCB Part #
C1983833
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 18V 22.1V 2uA 38V 3kW 513.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS