PV37W200C01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV37W200C01B00
JLCPCB Part #
C5713164
Package
Plugin
Description
12 20Ω 250mW ±10% ±150ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS