RLB0608-121KL
MFR.Part #
RLB0608-121KL
JLCPCB Part #
C1333237
Package
Plugin,D5xL6.5mm
Description
1.9Ω 120uH 290mA ±10% 插件,D5xL6.5mm Power Inductors ROHS