RLB0608-100KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0608-100KL
JLCPCB Part #
C1331594
Package
Plugin,D5xL6.5mm
Description
10uH 450mΩ 550mA ±10% 插件,D5xL6.5mm Power Inductors ROHS