RL895-100M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL895-100M-RC
JLCPCB Part #
C1334522
Package
Plugin,D7.8xL9.5mm
Description
10uH 2.6A 40mΩ ±20% 插件,D7.8xL9.5mm Power Inductors ROHS