RL895-150K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL895-150K-RC
JLCPCB Part #
C1334509
Package
Plugin,D7.8xL9.5mm
Description
15uH 2.1A 50mΩ ±10% 插件,D7.8xL9.5mm Power Inductors ROHS