RL822-100K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL822-100K-RC
JLCPCB Part #
C1331396
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
1.96A 10uH 45mΩ ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS