RL622-332K-RC
MFR.Part #
RL622-332K-RC
JLCPCB Part #
C1334201
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
3.3mH 80mA 9Ω ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS