SRP6540-220M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP6540-220M
JLCPCB Part #
C2044612
Package
SMD,6.5x7.2mm
Description
133mΩ 2.5A 2.5A 22uH ±20% SMD,6.5x7.2mm Power Inductors ROHS