RL622-272K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL622-272K-RC
JLCPCB Part #
C1334204
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
2.7mH 7.7Ω 80mA ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS