RL822-102K-RC
MFR.Part #
RL822-102K-RC
JLCPCB Part #
C1334140
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
160mA 1mH 2.96Ω ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS