RL622-270K-RC
MFR.Part #
RL622-270K-RC
JLCPCB Part #
C1331598
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
1.7A 27uH 80mΩ ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS