3296W-1-501
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-501
JLCPCB Part #
C5892200
Package
Plugin
Description
25 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors