PWR5322WR250JE
MFR.Part #
PWR5322WR250JE
JLCPCB Part #
C2079500
Package
5322
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 5322 Chip Resistor - Surface Mount ROHS