MF-RX020/72-2-17
MFR.Part #
MF-RX020/72-2-17
JLCPCB Part #
C3761772
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 2.2W 2.84Ω 200mA 400mA 40A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS