SRF0703-681M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0703-681M
JLCPCB Part #
C6235008
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
290mA 3.96Ω 310mA 680uH ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS