PWR5322W1500JE
MFR.Part #
PWR5322W1500JE
JLCPCB Part #
C4184364
Package
5322
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 5322 Chip Resistor - Surface Mount ROHS