4612X-102-100LF
MFR.Part #
4612X-102-100LF
JLCPCB Part #
C1359257
Package
SIP-12-2.54mm
Description
10Ω 12 300mW 6 ±250ppm/℃ SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS