PWR4525W2001JE
MFR.Part #
PWR4525W2001JE
JLCPCB Part #
C3963284
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 2kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS