SMA6J54A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J54A-Q
JLCPCB Part #
C1518365
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 66.3V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS