PWR2615WR030F
MFR.Part #
PWR2615WR030F
JLCPCB Part #
C4077419
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 30mΩ Wirewound Resistor ±1% ±150ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS