PWR2615WR300JE
MFR.Part #
PWR2615WR300JE
JLCPCB Part #
C4288409
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 300mΩ Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS