PWR2615W3900JE
MFR.Part #
PWR2615W3900JE
JLCPCB Part #
C6365519
Package
2615
Description
-55℃~+275℃ 1W 390Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 2615 Chip Resistor - Surface Mount ROHS