PWR163S-25-47R0FE
MFR.Part #
PWR163S-25-47R0FE
JLCPCB Part #
C4164470
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 250V 25W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS