PV60K3225R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV60K3225R2
JLCPCB Part #
C3260567
Package
SMD
Description
100V 330pF@1kHz 3J 400A 60V 85V SMD Varistors ROHS