PQ2617BHA-4R7K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PQ2617BHA-4R7K
JLCPCB Part #
C1330007
Package
SMD,19.8x27.9mm
Description
2.16mΩ 28A 4.7uH 61.2A AEC-Q200 ±10% SMD,19.8x27.9mm Power Inductors ROHS