4604X-102-203LF
MFR.Part #
4604X-102-203LF
JLCPCB Part #
C1358633
Description
2 20kΩ 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS