PM7032S-150M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM7032S-150M-RC
JLCPCB Part #
C6628897
Package
SMD,7x7mm
Description
1.1A 1.2A 15uH 95mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS