4816P-1-621LF
MFR.Part #
4816P-1-621LF
JLCPCB Part #
C1737010
Description
16 160mW 620Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS