PM628S-390-RC
MFR.Part #
PM628S-390-RC
JLCPCB Part #
C2051323
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
195mΩ 1A 39uH 750mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS