PWR221T-30-27R0F
MFR.Part #
PWR221T-30-27R0F
JLCPCB Part #
C1368278
Description
-50℃~+150℃ 27Ω 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS