SRU6011-470Y
MFR.Part #
SRU6011-470Y
JLCPCB Part #
C2050471
Package
SMD,6.2x6.5mm
Description
320mA 47uH 550mA 850mΩ ±30% SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS