PM628S-330-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM628S-330-RC
JLCPCB Part #
C2051332
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
155mΩ 33uH 920mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS