PWR263S-35-27R0JE
MFR.Part #
PWR263S-35-27R0JE
JLCPCB Part #
C6365543
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS