3082P-1-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3082P-1-105LF
JLCPCB Part #
C6405675
Package
Plugin
Description
10 1MΩ 300mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS