PM54-151K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM54-151K-RC
JLCPCB Part #
C2042355
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.1Ω 150uH 400mA 540mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS