PM528S-470-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM528S-470-RC
JLCPCB Part #
C2051044
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
250mΩ 47uH 650mA 820mA ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS