PM528S-120-RC
MFR.Part #
PM528S-120-RC
JLCPCB Part #
C2050980
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.25A 1.25A 12uH 80mΩ ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS